Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...
...

«Водна географія» - в яких країнах можна пити воду з-під крана, а в яких це робити вкрай небезпечно?

Якщо ви завзятий мандрівник, то разом з туристичним маршрутом по світу важливо скласти і «водну карту» країн, в яких можна пити воду з-під крана, а в яких це може призвести до серйозних проблемами зі здоров'ям.

Почнемо з місць, де якість водопровідної води просто катастрофічне.

Камбоджа. Тільки 16% місцевого населення доступна якісна питна вода. Якщо ви вирушили в подорож в це королівство, то втамовуйте спрагу тільки бутильованою мінералкою.

Лаос. У цій країні також намагайтеся пити тільки бутильовану воду. Навіть якщо водопровідна Н2О не буде містии в собі небезпечні бактерії і паразити, її мінерально-сольовий склад може бути незвичним для європейського туриста і привести до порушень в роботі з боку травної системи.

Індія. Одна з найпопулярніших туристичних країн світу. І це незважаючи на плачевну ситуацію з чистотою і якістю не тільки питної води, але і всього навколишнього. Якщо після чергової трапези в кафе вам стало погано, не звинувачуйте в усьому місцевий каррі - швидше за все, причиною розладу стала не курка, а вода, яку використовували в її приготуванні.

Гаїті. Острів вважається справжньою Меккою для туристів. Однак туристи зі стажем ніколи не вип'ють тут стакан води з-під крана, а віддадуть перевагу місцевому популярному напою крейлін - чистій воді з соком цукрової тростини.

А тепер розглянемо трійку європейських країн, в яких ситуація з водопровідною водою кардинально відрізняється. Де можна без страху за своє здоров'я освіжиться чистої Н2О?

Швейцарія. Любите відпочивати на гірськолижних курортах Швейцарії. Тоді ви знаєте, що тут все на вищому рівні. І навіть водопровідна вода - найчистіша і має збалансований склад солей і мінералів.

Норвегія. Країна вікінгів багато в чому вважається кращою - тут найчистішої повітря, високий рівень і тривалість життя. Останнє - одна з заслуг якісної питної води, яка надходить в будинку норвежцям. Вона проходить суворий контроль на відповідність нормам і стандартам. Регулярно перевіряють на ефективність роботи і очисні споруди. До речі, Норвегія є найбільшим постачальником ресурсу в країни, які відчувають дефіцит в ньому.

Люксембург. У цій крихітній країні зосереджено понад 80 прісних джерел. У будь-якому туристичному місці вам запропонують пляшку елітної мінералки. Але і без неї тут можна обійтися - водопровідна вода відповідає всім стандартам якості і безпеки.

В Україні ж якість води з-під крана залишає бажати кращого. Але ви можете з легкістю вирішити цю проблему, замовивши доставку води в Києві на сайті нашої компанії.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А