Кулер підлоговий VIO X903-FEC Silver – це компактний та зручний пристрій для роздачі чистої питної води. На нього встановлюється бутель об’ємом 13 та 19 л. В нижній частині кулера знаходиться зручна шафка для необхідних дрібниць об’ємом 16 л. Пристрій має електронну систему охолодження, що охолоджує воду до температури 10-15° за годину. Такої продуктивності достатньо, аби в спекотний день втамувати спрагу компанії з 3-4 людей. Є й інші причини, через які варто придбати кулер VIO X903-FEC Silver:
В «Аквасвіт» ви можете замовити VIO X903-FEC Silver за доступною ціною з доставлянням в будь-яку точку столиці.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | пищевой пластик |
| Подача води кімнатної температури | є |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натисканням кнопки |
| Шафка | є |