Кулер підлоговий VIO X903-FCC White – це ідеальне рішення для невеликої компанії або для домашнього використання. Він подає не лише прохолодну, а й гарячу воду, а в нижній частині тумби є зручний відсік для зберігання цукру, пластикового посуду, чаю та кави. Окрім кранів з гарячою та холодною водою в кулері є третій кран для подачі води кімнатної температури. Стильний дизайн корпусу з рельєфними білими смугами та контрастною чорною вставкою в зоні подачі води дозволяє кулеру легко вписуватися в будь-який інтер’єр. Є й інші причини, аби замовити саме цю модель:
В інтернет-магазині «Аквасвіт» підлоговий кулер VIO X903-FCC White є можливість придбати з доставлянням в будь-який район Києва.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | пищевой пластик |
| Подача води кімнатної температури | є |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натисканням кнопки |
| Шафка | є |