Кулер ViO X531-FE – це кулер з електронною системою охолодження та верхнім типом встановлення бутля. Швидкість охолодження води відносно невисока, проте її достатньо для побутового споживання та для офісів з невеликим штатом працівників. Ефективність роботи пристрою залежить від температури повітря в приміщенні. Аби налити воду в стакан, достатньо легко натиснути кнопку, що розташована в верхній частині кулера. Є декілька основних причин придбати кулер саме цієї моделі:
ViO X531-FE можливо завжди замовити за доступною ціною в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставляння в будь-який район Києва.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 8.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | харчовий пластик |
| Об'єм бака гарячої води | 1,2 л |
| Об'єм бака холодної води | 0,8 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Потужність охолодження | 70 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 1 л/год (8-15°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 340*880*330 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулер |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | електронний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натисканням кнопки |