Кулер підлоговий VIO X172-FCC – це пристрій для роздачі води з електронним типом охолодження. Він охолоджує воду відносно повільно, тому його оптимально купувати для організації, де працює 3-4 людини або використовувати в домашніх умовах. У нижній частині кулера розташована містка шафа для зберігання дрібниць, а бутель з водою встановлюється на пристрої згори. Працює кулер практично безшумно, проте це не єдина його перевага. Є ще декілька причин придбати саме цю модель:
На нашому сайті можливо замовити VIO X172-FCC з доставлянням по Києву. Для цього достатньо просто зателефонувати нам або оформити замовлення онлайн.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 13,8 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | ні |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1,2 л |
| Об'єм бака холодної води | 3,6 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 100 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 2 л/год (8-15°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 340 * 980 * 330 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 24 міс. |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |