Кулер підлоговий VIO X601-FCB Black це модель 2019 р. У ній бутель завантажується знизу та передбачена система охолодження компресорного типу. Її головною родзинкою є вишуканий чорний колір корпусу, який ідеально поєднується з металевою вставкою над зоною роздачі води. Якщо ви все ще у роздумах, чи варто купувати саме цю модель, перерахуємо її основні переваги:
В «Аквасвіт» ви можете замовити VIO X601-FCB Black зі швидким доставлянням по Києву. Оплату можливо здійснити після отримання готівкою або через термінал у кур’єра.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 18.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1,2 л |
| Об'єм бака холодної води | 2 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 550 Вт |
| Потужність охолодження | 90 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 2 л/год (5-10°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 340*1040*260 |
| Розміщення бутлів | знизу - всередині кулері |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натискаючи пальцем кнопки |