HotFrost D65E привносить нотку елегантності та затишку в будь-яке приміщення. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче трохи більше комфорту для свого повсякденного життя. Він чудово впишеться у будь-який дизайн інтер'єру і не займе багато місця, тому це гарний вибір для невеликих приміщень, наприклад, для невеликої частини столу або підставки. Він дає не лише гарячу, а й холодну воду. Це буде відмінним варіантом для невеликої родини чи офісу з кількістю співробітників до 5 осіб. У HotFrost D65E продумано все до дрібниць, і якщо ви скрупульозна людина, він вам обов'язково сподобається.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 4.50 кг |
| Вага (нетто) | 3.70 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +32°C |
| Енергозберігаючий режим | ні |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Клас енергоефективності нагріву | B |
| Клас енергоефективності охолодження | А |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | пластик |
| Об'єм бака гарячої води | 1.00 л |
| Об'єм бака холодної води | 0.60 л |
| Подача води кімнатної температури | можливо |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагріву | 4.0 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.6 л/ч (10-15°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір коробки ш * в * г (мм) | 300*460*340 |
| Розмір ш * в * г (мм) | 273*411*300 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Світлодіодне підсвічування зони краніка | ні |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | електронний |
| Тип розміщення | настільний |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |