Кулер підлоговий Vio X62-FCC White – це кулер з системою охолодження води компресорного типу та зручною тумбою для зберігання пластикового посуду, чаю, кави та інших дрібниць. Він подає не лише гарячу та холодну воду, а й воду кімнатної температури. Це універсальний пристрій, що допоможе зігрітися в холодну зиму, охолодить в літню спеку та відрізняється доступно вартістю. Завдяки високій продуктивності його можливо купувати для офісу з великою кількістю співробітників. Є декілька причин замовити саме цю модель:
Vio X62-FCC White завжди є в наявності у компанії «Аквасвіт». Кулер можливо замовити в нас за вигідною ціною з доставлянням в будь-який район столиці.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 18.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 1 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1,2 л |
| Об'єм бака холодної води | 2.80 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 550 Вт |
| Потужність охолодження | 90 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 2 л/год (5-10°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 340*1040*260 |
| Розміщення бутлів | знизу - зверху на кулері |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск пальцем кнопки |