Кулери для води стали незамінними в офісах, поліклініках, спортивних центрах та інших об'єктах. Вони не тільки забезпечують доступ до питної води та замінюють чайники, але й несе декоративну функцію та необхідні для підвищення комфорту проживання.
Підлоговий кулер ViO X217 FCF є багатофункціональним та економічним пристроєм, що використовує компресорне охолодження для швидкого та ефективного нагрівання та охолодження води. Крім того, холодильник оснащений кранами із кольоровими індикаторами, що дозволяють вибрати воду потрібної температури. Модель також включає вбудований холодильник, що дозволяє економити місце на офісній кухні.
Ергономічний дизайн холодильника ViO X217 FCF у поєднанні з привабливими синьо-білими кольорами робить його привабливим елементом інтер'єру. Кулер не тільки забезпечує доступ до чистої води, а й є стильною та функціональною частиною приміщення, що робить обов'язковим атрибутом будь-якого офісу, поліклініки, спортивного центру чи офісу.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 15.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1,1 л |
| Об'єм бака холодної води | 2 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 550 Вт |
| Потужність охолодження | 75 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,0 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 2 л/год (5-10°C) |
| Розмір ш * в * г (мм) | 295*890*280 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |
| Шафка | холодильник |