Кулер підлоговий VIO X903-FNC White – це стильний пристрій для подачі води для домашнього або корпоративного використання. Він подає воду температури довкілля та гарячу. Відрізняється пристрій стильним та лаконічним дизайном. Його передня білосніжна панель прикрашена рельєфним декором у вигляді хвиль, що гармонійно поєднуються з чорною вставкою у зоні подачі води. Є й інші особливості, завдяки яким варто придбати кулер саме цієї моделі:
Аби замовити кулер VIO X903-FNC White за доступною ціною, просто оформіть замовлення на нашому сайті або зателефонуйте за номерами, що вказані у верхній частині сторінки. Доставляння здійснюємо по всьому Києву.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | пищевой пластик |
| Подача води кімнатної температури | є |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Тип охолодження | без охолодження |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натисканням кнопки |
| Шафка | є |