Існує одна з найпопулярніших моделей настільних кулерів, яка забезпечує більш ефективне та економне використання електронної системи охолодження. Це стильний пристрій у блакитному кольорі під назвою ViO Х217-FEC Blue, який дозволяє швидко отримати питну воду потрібної температури, необхідну для вгамування спраги або приготування гарячих напоїв, таких як кава або чай.
Тепер не потрібно чекати, поки закипить чайник, тому що кулер здатний швидко нагріти воду до температури 95 C, використовуючи меншу кількість електроенергії, ніж традиційний електричний чайник. Це значно заощаджує ваші фінансові ресурси.
Універсальний та багатофункціональний кулер ViO Х217-FEC Blue може бути встановлений у будь-якому приміщенні незалежно від типу інтер'єру.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 8 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1,1 л |
| Об'єм бака холодної води | 0.9 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 550 Вт |
| Потужність охолодження | 75 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,0 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 1.2 л/год (5-10°C) |
| Розмір ш * в * г (мм) | 295*890*280 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | електронний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |
| Шафка | звичайний |