Якщо ви часто замовляєте бутильовану воду, то вам потрібний пристрій для її роздачі, який буде надійним і міцним. Якщо ви часто замовляєте бутильовану воду, можливо, вам потрібен універсальний кулер для підлоги ViO Х172-FNC без функції охолодження, з мінімалістичним білим дизайном і простим інтерфейсом може бути ідеальним вибором. Наявність функції нагріву чи підігріву не є недоліком цього кулера, оскільки його головне завдання – роздача води кімнатної температури до температури 90-95 градусів.
Це дає можливість швидко приготувати та випити улюблений чай чи каву протягом дня. ViO Х172-FNC, дбає про те, щоб вода зберігала свої корисні мінеральні сполуки і не утворювалася накип в нагрівальних елементах. Це запобігає активній фазі кипіння води. Воно оснащене верхнім завантаженням суліїв та двома кранами, що дозволяють одночасно наповнити дві ємності. Крім того, пристрій має компактну шафу в нижній частині, де можна зберігати необхідні для приготування напоїв дрібниці, такі як стаканчики, чайні пакетики, цукор, одноразовий посуд, серветки і т.д.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 18.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | ні |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1,2 л |
| Об'єм шафки | 16 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 340*980*330 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 24 міс. |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | без охолодження |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |
| Шафка | звичайний |