Кулер підлоговий VIO X172-FEC – це кулер з електронним типом охолодження. Продуктивності пристрою достатньо, аби забезпечити прохолодною водою компанію з 3-4 осіб. Він ідеальний для невеликих офісів та для побутового використання. Кулер здатен не лише охолоджувати воду, а й нагрівати її для приготування чаю, кави або інших зігрівальних напоїв. Кулер має верхній тип завантаження бутля, в його нижній частині знаходиться містка шафка для зберігання дрібниць. Є ще декілька причин, замовити в «Аквасвіт» саме цю модель:
Бажаєте замовити VIO X172-FEC у свій дім чи офіс? Оформіть замовлення онлайн або зателефонуйте нам, та ми організуємо його доставляння в будь-який район столиці.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 8.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +30°C |
| Захист від дітей | ні |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | харчовий пластик |
| Об'єм бака гарячої води | 1,2 л |
| Об'єм бака холодної води | 0,8 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Потужність охолодження | 70 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5,5 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 1 л/год (8-15°C) |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 340 * 980 * 330 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 24 міс. |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | електронний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |
| Шафка | звичайний |