Представляємо вам зручний компресорний кулер HotFrost V25L, який має вбудований льодогенератор. За допомогою цього кулера ви зможете отримати до 13 кілограмів свіжого льоду за 24 години. Кожен цикл формування льоду займає близько 10 хвилин та створює 9 порцій льоду, що становить 9 окремих шматочків. Камера для льоду має місткість до 1.1 кг льоду, що еквівалентно приблизно 160 штук.
Але це ще не все! Кулер HotFrost V25L також має деякі інші чудові особливості. Він оснащений компресорним охолодженням, забезпечуючи швидке та ефективне охолодження води. Крім того, вбудований захист від дітей гарантує безпеку використання, особливо, якщо у вас є маленькі діти в будинку. Таким чином, кулер HotFrost V25L пропонує не тільки свіжу та охолоджену воду, але й можливість насолоджуватися прохолодними напоями з якісним льодом.
| Тип температур води | гаряча - прохолодна - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 20.00 кг |
| Вага (нетто) | 18.00 кг |
| Експлуатація при температурі | від +18°C до +38°C |
| Енергозберігаючий режим | ні |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 3 |
| Клас енергоефективності нагріву | B |
| Клас енергоефективності охолодження | А |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1.00 л |
| Об'єм бака холодної води | 2.80 л |
| Подача води кімнатної температури | є |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 100 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5.0 л/год (≤ 90°C) |
| Продуктивність охолодження | 3.0 л/год (≤ 10°C) |
| Рівень розміщення краніка (мм) | 800 |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір коробки ш * в * г (мм) | 355*1105*390 |
| Розмір ш * в * г (мм) | 310*1052*355 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Світлодіодне підсвічування зони краніка | ні |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краніка |