Кулер підлоговий Hotfrost V118E – це модель з електронною системою нагрівання та охолодження води. Він відрізняється доступною вартістю та високою надійністю, тому прекрасно підходить для економних споживачів, що намагаються знайти золоту середину між ціною та якістю. Завдяки суворому дизайну, цей пристрій чудово підійде як для домашнього, так і для офісного інтер’єру. Є декілька причин придбати Hotfrost V118E:
Hotfrost V118E замовити за доступною ціною з доставлянням в будь-який район столиці ви можете у компанії «Аквасвіт». Здійснити оплату замовлення можливо після доставляння кур’єру готівкою або через термінал.
| Тип температур води | гаряча - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага, кг | 5.36 |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | пластик |
| Об'єм бака гарячої води | 1.02 л |
| Об'єм бака холодної води | 0.80 л |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагріву | 4.0 л/год (90-95°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.6 л/год (10-15°C) |
| Рівень розміщення краніка (мм) | 630 |
| Розмір ш * в * г (мм) | 295х855х295 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | електронний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск склянкою важеля краника |