Підлоговий кулер Hotfrost V115 має систему охолодження води компресорного типу. Він відрізняється високою продуктивністю та стильним дизайном. Класичний білий колір усієї тумби та оригінальна графітова вставка в зоні, де розливається вода, дозволяють цій моделі прекрасно вписуватися в будь-який дизайн. Кулер здатен охолодити за годину до 2 л води, цього достатньо, аби його купувати для офісу з великим колективом. Є ще декілька причин замовити саме цю модель:
Купити кулер Hotfrost V115 за доступною ціною ви завжди можете у компанії «Аквасвіт». Доставляння замовлення в будь-який район Києва здійснюється з понеділка по суботу
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага, кг | 14.30 |
| Захист від дітей | ні |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1.02 л |
| Об'єм бака холодної води | 3.00 л |
| Подача води кімнатної температури | ні |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Потужність охолодження | 120 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5.5 л/год (87-90°C) |
| Продуктивність охолодження | 2.0 л/год (2-10°C) |
| Рівень розміщення краніка (мм) | 735 |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 310x1000x360 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Світлодіодне підсвічування зони краніка | ні |
| Сховище для одноразових стаканчиків | купується окремо |
| Термін гарантії | 5 років |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |