| Тип температур води | гаряча - прохолодна - холодна |
| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 10.30 кг |
| Експлуатація при температурі | від +10°C до +32°C |
| Енергозберігаючий режим | ні |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 1 |
| Клас енергоефективності нагріву | B |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | нержавіюча сталь |
| Об'єм бака гарячої води | 1.16 л |
| Об'єм бака холодної води | 0.60 л |
| Подача води кімнатної температури | є |
| Потужність нагріву | 650 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5.5 л/год (≤ 90°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.6 л/год (≤ 15°C) |
| Рівень розміщення краніка (мм) | 770 |
| Регулювання температур | ні |
| Розмір ш * в * г (мм) | 310х1040х340 |
| Розміщення бутлів | знизу - всередині кулера |
| Світлодіодне підсвічування зони краніка | ні |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий внутрішній |
| Тип охолодження | електронний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск рукою |