| Індикатор нагріву/охолодження | є |
| Вага (брутто) | 10,3 кг |
| Захист від дітей | є |
| Знімний лоток для збирання крапель | є |
| Кількість краників | 2 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал бака гарячої води | нержавіюча сталь |
| Матеріал бака холодної води | пластик |
| Об'єм бака гарячої води | 0,8 л |
| Об'єм бака холодної води | 2,2 л |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 85 Вт |
| Продуктивність нагріву | 5.0 л/год (≤ 90°C) |
| Продуктивність охолодження | 2.0 л/год |
| Розмір ш * в * г (мм) | 300 х 857 х 315 |
| Розміщення бутлів | зверху – на кулері |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Тип краника | механічний |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип розміщення | підлоговий |
| Управління набором води | натиск рукою кнопки |