Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...

Доставка води - Дніпровський район

Режим роботи наших магазинів щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00.

Наша служба доставки працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00. Субота з 8:00 до 18:00. Зробіть замовлення води до 18:00 і ми доставимо її того ж дня за вказаною вами адресою. Замовлення, прийняті після 18:00, будуть доставлені наступного дня.

Ми пропонуємо Вам 3 види води!

Аквасвит Lite

Вода ПОМ'ЯКШЕНА - містить усі корисні
мікро- та макроелементи, крім солей,
викликають осад при кип'ятінні.

Аквасвит Optimal
Вода ОПТИМАЛЬНА - має природний джерельний смак, оптимальний рівень
мінералізації, збагачена киснем
та оброблена іонами срібла.
Аквасвит Premium
Вода ПРЕМІУМ - очищена та структурована, за молекулярною структурою близька до структури льоду. Полегшує роботу людського організму та допомагає зберегти енергію, необхідну для життєдіяльності.


 *ціна вказана за 1 бутиль при замовленні від 2 бутлів

 Привеземо Вам воду у будь-який зручний для Вас час!

Доставимо у Дніпровський район з 8:00 до 20:00. Ми намагаємось підлаштуватися під кожного клієнта!

Послуга, попит на яку з кожним днем ​​стає все вищим – це адресна доставка питної води. За право постачати киянам чисту природну воду бореться безліч компаній, створюючи перед клієнтами не лише величезний асортимент, а й певні складнощі. Один із лідерів у цій сфері – компанія Аквасвіт, яка своєю багаторічною роботою заслужила визнання споживачів із Дарниці, Лівобережної, ДВРЗ, Березняків, Воскресенки та всього Дніпровського району.

Доставка води на Дарницю: чому Аквасвіт

У виробничому циклі ми користуємося лише найсучаснішими технологіями. Так, застосовується передова система очищення, яка була визнана фахівцями однією з найефективніших на сьогоднішній день. Вона складається із семи ступенів:

Результат – доставка води мешканцям району Лівобережка, яка підходить людям будь-якого віку і застосовна для найрізноманітніших цілей, оскільки має всі характеристики та властивості природної питної води. Якість нашої продукції підтверджують численні сертифікати та відгуки задоволених клієнтів.

Аквасвіт – це не тільки вода

Ми не тільки надаємо послуги з підвезення та підйому заповненої тари, але й виконуємо всі роботи, пов'язані зі зберіганням та споживанням. Так, наші фахівці відремонтують кулер, почистять його всередині та зовні, виконають діагностику та профілактичні роботи. Крім того, у нас можна придбати полиці та підставки для правильного зберігання пляшок та економії місця у квартирі чи офісі.

У каталозі нашого сайту:

Вибирайте все необхідне для офісу чи будинку одразу у нас із приємними знижками. Оформляйте заявку на сайті або зателефонувавши зі співробітником і спокійно чекайте на призначений час. Доставка води на Русанівку не підведе!

Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А