Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...

Доставка води - Дарницький район

Режим роботи наших магазинів щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00.

Наша служба доставки працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00. Субота з 8:00 до 18:00. Зробіть замовлення води до 18:00 і ми доставимо її того ж дня за вказаною вами адресою. Замовлення, прийняті після 18:00, будуть доставлені наступного дня.

Ми пропонуємо Вам 3 види води!

Аквасвит Lite

Вода ПОМ'ЯКШЕНА - містить усі корисні
мікро- та макроелементи, крім солей,
викликають осад при кип'ятінні.

Аквасвит Optimal
Вода ОПТИМАЛЬНА - має природний джерельний смак, оптимальний рівень
мінералізації, збагачена киснем
та оброблена іонами срібла.
Аквасвит Premium
Вода ПРЕМІУМ - очищена та структурована, за молекулярною структурою близька до структури льоду. Полегшує роботу людського організму та допомагає зберегти енергію, необхідну для життєдіяльності.


 *ціна вказана за 1 бутиль при замовленні від 2 бутлів

 Привеземо Вам воду у будь-який зручний для Вас час!

Доставимо на Дарницький район з 8:00 до 20:00. Ми намагаємось підлаштуватися під кожного клієнта!

Внаслідок неякісної роботи очисних споруд, старих інженерних комунікацій, загального забруднення навколишнього середовища, домашні та офісні фільтри не можуть очистити воду до потрібних показників. В цьому випадку виручить доставка води на Позняки до ділових, офісних центрів та додому. Співпраця з компанією Аквасвіт вбереже вас від 80% інфекційних розладів, першопричиною яких, за даними ВООЗ, є брудна вода.

Доставка води на Осокорки без вихідних

На жаль, водопровідна вода вже давно не придатна для пиття та приготування їжі, а комплексне очищення рідини, що надходить у квартири, вимагає наявності професійного обладнання, яке не всім по кишені. Регулярне замовлення води у нашій компанії вирішить цю проблему. Ми не тільки організуємо своєчасні поставки у зручному обсязі на Нову Дарницю, Червоний Хутір, Рембазу та інші райони, але й піднімемо важкі пляшки на поверх. З нами ви:

Багато керівників, які дбають про здоров'я своїх співробітників, воліють замовити воду в перевіреній компанії та взяти в оренду (або купити) все необхідне для безпечного та акуратного розливу. Співробітники Аквасвіту повністю візьмуть на себе вирішення завдань із постачання корисної природної води вашого офісу, запропонують кращі сорти чаю та кави.

Чому варто користуватися бутильованою водою

Завдяки збалансованому складу, високому ступеню очищення та приємному смаку наша продукція має високий попит у киян. Найоптимальнішою з точки зору закупівлі та зберігання вважається доставка питної води в бутлях 19 літрів. Ми чудово зарекомендували себе як надійний постачальник послуг, тому що:

Нас добре знають і рекомендують своїм знайомим ті, кому потрібна постійна доставка води у Києві на Позняки. Оформляйте замовлення, зателефонувавши нам за вказаним телефоном або залиште свій зворотній дзвінок. Засікайте час, передзвонимо через 30 секунд!

Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А