Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
044 500-12-12
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
096 160-12-12
050 176-12-12
063 118-12-12
...

Самі унікальні геотермальні джерела світу

Раніше ви вже могли прочитати статтю про три відомі геотермальні джерела. Сьогодні ми продовжимо цю тему і значно розширимо географію дивовижних місць, куди б ви могли відправитися, щоб поправити своє здоров'я або просто насолодитися цим унікальним явищем.

Каската дель Муліно, Тоскана. Це гаряче джерело має природне походження і відрізняється високим вмістом сірки. Розташоване воно в живописному селі Сатурна. Цей регіон сам по собі вже є прекрасним місцем для відпочинку, а геотермальне джерело лише підігріває інтерес туристів з усього світу. Каската дель Муліно, як ви вже могли зрозуміти з назви, має каскадну структуру. Кожен такий геотермальний басейн підігрітий до оптимальної для людини температури - 37.5˚С. І що найголовніше, тут не так багато туристів. Тому ви зможете насолодитися самотою і тишею.

Кіра, Будапешт. Угорські купальні - відомі у всьому світі. Уже кілька століть Будапешт служить меккою для всіх, хто хоче підправити своє здоров'я. І що найдивніше - місцеві геотермальні джерела знаходяться так глибоко під землею, як ніде більше в світі.

Джерела на горі Ареналь, Коста-Ріка. Вода в джерелі черпає своє тепло з однойменного геотермального вулкана. Ми рекомендуємо почати своє знайомство з джерела Табакон, який розташований в глибині тропічного лісу. Оскільки він прихований від очей численних туристів, то ви зможете заощадити і не платити кілька сотень за вхід на територію комплексу.

Ангсері, Балі. Відпочинок на казковому острові і без того здається чарівною казкою. А відвідавши джерела Ангсері, ви назавжди запам'ятаєте це дивовижне місце. Тут практично не ступала нога туриста, а краса природи просто заворожує своїми видами.

Фосс Б'янко, Тоскана. Це геотермальне джерело абсолютно безкоштовне для відвідування. Знаходиться воно в місці злиття кількох гарячих джерел в Баньї Сан Філіппо.

Острів Десепшен, Антарктика. Справжній екстремальний відпочинок. Гарячі геотермальні джерела серед мерзлоти - погодьтеся, цікава ідея для відпустки? Заховані вони під чорними пісками на узбережжі. А головне - ніяких туристів. Єдині, з ким вам доведеться повоювати за місце в гарячих водах - це пінгвіни.

Ну а, насолодившись геотермальними джерелами, не забудьте по приїзду з відпустки замовити доставку води в Києві на сайті компанії Аквасвіт. Адже дуже важливо дотримуватися правильного питного режиму протягом дня, що теж є запорукою міцного здоров'я і прекрасного самопочуття.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
044 500-12-12
  • 044 338 - 12 - 12
  • 050 176 - 12 - 12
  • 096 160 - 12 - 12
  • 063 118 - 12 - 12
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А