Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...

Вода для дітей - маркетинг або гостра необхідність?

Прагнення батьків забезпечити свою дитину тільки найкращим - від іграшок та одягу до продуктів харчування - є зрозумілим. Особливо, це стосується вибору питної води, адже правильне і регулярне пиття необхідне в будь-якому віці. Тому багато батьків стикаються з головною дилемою - купувати дитині звичайну воду або з позначкою «дитяча». Чи є взагалі різниця між цією продукцією? Давайте розглянемо детальніше це питання.

Основні відмінності дитячої води від звичайної

Дітям до 3-х років не можна давати звичайну водопровідну воду, навіть якщо вона і пройшла серйозну очистку. Також педіатри не рекомендують використовувати бутильовану мінеральну воду, оскільки вона може мати підвищену концентрацію тих чи інших мінералів або солей (небажаних для дитячого організму).

Отже, чим же все-таки відрізняється дитяча вода від дорослої:

Купуючи дитині воду, завжди звертайте увагу на наявність реєстрації та сертифіката відповідності, які повинен отримати будь-який виробник бутильованої питної води. Використовувати таку Н2О можна не тільки, власне, для пиття, але і для приготування суміші, напоїв або їжі малюкам і вже більш дорослим діткам.

У випадку з питною водою для дітей більш жорсткі вимоги і норми виправдані можливими негативними наслідками для здоров'я дитини. Їх можна з легкістю уникнути, якщо обдумано і відповідально підходити до вибору відповідної продукції.

Замовити доставку питної води в Києві для всієї родини ви зможете на нашому сайті.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А