Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
044 500-12-12
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
096 160-12-12
050 176-12-12
063 118-12-12
...

Види внутрішніх вод

Внутрішні води - це все джерела природної та питної води, які знаходяться в межах однієї країни. У цю категорію водойм входять не тільки річки та моря, а й інші джерела. Які саме? Дізнайтеся з цієї статті.

Ріки. Річка - це потік води, що рухається за певним руслом. Природа водойми полягає в тому, що всі ріки течуть у напрямку ухилу, що власне і пояснює вітіювату форму русел деяких водойм. Ще одна особливість цього виду внутрішніх вод - потужний потік рано чи пізно впадає в іншу річку, море, океан.

Озера. Має природну природу походження. Озера утворюються в заглибинах земного грунту або в результаті гірського розлому. На відміну від річок, цей вид водойми не має з'єднання з океаном, а наповнюється він за рахунок впадання річок або б'ють зсередини озера джерел. За рахунок відсутності сильних течій в озері забезпечується відносно стабільний склад води.

Канали. Мають штучну природу походження. Русло каналу заповнюється водою, а сама водойма облаштовується людиною для досягнення конкретної мети - наприклад, для організації водного сполучення транспортом, підведення води в особливо посушливі регіони і т.д.

Болота. До внутрішніх водойм також відносяться і болота, які утворилися на нашій планеті ще 400 мільйонів років тому. За рахунок наявності в заболоченій місцевості гниючих водоростей, відбувається виділення сірководню. Ще одна характерна особливість такого водойми - велике скупчення комарів і інших комах, які віддають перевагу вологим місцям.

Льодовики. У деяких країнах світу великі запаси води зосереджені в льодовиках. Залежно від їх природи походження вони бувають гірськими і покривними. Перший тип льодовиків є вертикальним нагромадження льоду, другий - горизонтальним покриття великої площі земної поверхні. Прикладом покривних льодовиків можна назвати північну територію Гренландії.

Підземні води. Підземні джерела води також належать до категорії внутрішніх вод. Залежно від їх глибини залягання підземні води поділяються на багато видів. Як правило, саме з цих джерел добувають чисту і корисну питну воду.

Моря і океани. Морські й океанічні води, що прилягають до берегової частини країни також відносяться до категорії внутрішніх запасів. У цю групу входять і акваторії морських портів, проливні канали, які використовуються для судноплавства і т.д.

Ще більше корисної інформації про Н2О ви зможете знайти на нашому сайті. Також ви можете скористатися послугами компанії АкваСвіт і замовити доставку води в Києві додому або в офіс.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
044 500-12-12
  • 044 338 - 12 - 12
  • 050 176 - 12 - 12
  • 096 160 - 12 - 12
  • 063 118 - 12 - 12
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А