Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...
...

Країни з найчистішою водою

Раніше ми писали про країни, де водопровідна вода настільки чиста, що її можна пити абсолютно без ризику для свого здоров'я. Сьогодні ми продовжимо знайомитися вас з країнами, де так само контролю над якістю і безпекою питної води надається велике значення.

Франція. Це не тільки країна романтики і вишуканої кухні, а й країна, в якій за показниками норм водоочищення стежать дуже пильно. Більш того, саме французька вода містить в собі найменше мікроорганізмів. Мотивація компаній, що займаються водоочищенням досить висока - уряд пропонує їм солідні пільги. І це дає свої результати - сьогодні така марка води як Евіан відома у всьому світі.

Австрія. Водопровід в цій країні підведений до підземних джерел. Вперше така система запрацювала ще в 1873 році, і вже через 15 років житель кожного містечка Австрії міг насолодитися чистою питною водою, що тече просто з-під крана. З роками якість водоочищення тільки поліпшувалася, а це питання регулюється на урядовому рівні.

Італія. В країні високої моди ви зможете не тільки відмінно пошопитись, а й попити чистої природної Н2О в будь-якому місці. Та хоча б прямо з фонтану! В Італії строго стежать за показниками якості водних ресурсів, регулярно проводять контрольні заміри рівня рН, солей жорсткості і концентрації патогенних мікроорганізмів. Такі виміри здійснюють по всій країні.

Великобританія. У країні, де чаювання стало загальнонаціональною традицією, просто не можуть заварювати улюблений напій на поганий воді. Якість Н2О в Англії настільки висока, що для приготування класичного Ерл Грей можна використовувати навіть водопровідну воду.

Швеція. Швеція може похвалитися не тільки високим рівнем життя, а й такою ж якістю водопровідної води. У країні працюють сучасні високотехнологічні водоочисні станції. Тільки в столиці розташовано 2 таких об'єкта.

Замикають рейтинг країн з найчистішою водопровідною водою Німеччина і Ісландія. Тут також ретельно стежать за дотриманням норм водоочищення, щоб кожен житель зміг без ризику для свого здоров'я пити якісну природну питну воду просто з-під крана.

Якість водопровідної Н2О в нашій країні зовсім не відповідає таким високим показникам. Тому ми рекомендуємо замовити доставку води в Києві на сайті нашої компанії. Так ви зможете забезпечити себе найціннішим джерелом здоров'я і прекрасного самопочуття.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А