Увага! У зв'язку з карантином в нас змінився графік роботи та доставки води. Детальніше
Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 18:00
044 500-12-12
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
096 160-12-12
050 176-12-12
063 118-12-12
...

Звідки на Землі з'явилася вода: вчені висувають нові теорії

Група вчених прийшла до висновку, що вода на Землі з'явилася в момент формування Місяця. Такі висновки астрономи змогли зробити, ретельно дослідивши співвідношення ізотопів молібдену в земній корі. Залежно від місця формування небесних тіл це співвідношення відрізняється.

Також «небесні гості» відрізняються кількістю легких речовин в своєму складі. Це відноситься і до води, яка в космосі існує, найчастіше, у вигляді льоду.

Звідки ж тоді на нашій планеті, яку ще називають «блакитною» з великих обсягів води на її поверхні, взялася вся ця вода? Як так вийшло, що площа Світового океану перевищує площу суші?

Повернемося до досліджень учених-астронавтів з Мюнстера - їх дослідження показали, що ізотопний склад молібдену Землі змішаний. І значна частина цього елемента, за оцінками експертів, була занесена на поверхню нашої планети з околиць Сонячної системи. Це дає привід припускати, що крім молібдену на Землю були також занесені такі елементи як вуглець, кисень і Н2О.

Питання, звідки на Землі з'явилася вода, не втратить своєї актуальності. І сьогодні найбільш привабливою версією вважається, що Н2О утворилася на нашій планеті в результаті її зіткнення з великим небесним світилом. При цьому розмір цього небесного тіла повинен бути не менше Марса. Таке зіткнення могло статися ще на етапі формування Землі і зародження на ній життя. Прийнято також вважати, що в результаті цього зіткнення також зародилося ще одне небесне тіло - Місяць. Це стало можливим, завдяки викинутого в космос при ударі особливій речовині.

Перевірити цю гіпотезу можна досить просто - слід тільки відстежити співвідношення ізотопів молібдену в доставленому з поверхні Місяця грунті. Якщо астронавти з Мюнстера праві в своїх дослідженнях, то цей показник повинен відрізнятися від земного, оскільки Місяць є вихідним земним речовиною, доповненим іншими компонентами з космічного простору.

Однак яка б теорія про виникнення на Землі Н2О була правдивою, незаперечним є той факт, що питна вода - це найцінніше джерело життя, без якого б існування на нашій планеті не було б можливим.

На нашому сайті ви зможе замовити доставку води в Києві: потурбуйтеся про своє здоров'я і довголіття, а ми гарантуємо вам високу якість нашого продукту.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
044 500-12-12
  • 044 338 - 12 - 12
  • 050 176 - 12 - 12
  • 096 160 - 12 - 12
  • 063 118 - 12 - 12
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А