Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...
...

Міфи про бутильовану воду

Такий зручний сервіс, як доставка питної води додому - відносно нова послуга. Адже ще якихось 15-20 років тому покупцям була доступна тільки мінеральна або лікувальна Н2О. Однак в нашому блозі ми неодноразово писали, що щодня пити мінералку можна - для підтримки оптимального водно-сольового балансу організму потрібна звичайна очищена природна вода. І отримати її можна, скориставшись послугами нашої компанії.

І щоб довести, що даний сервіс - краще рішення для всіх, хто стежить за своїм здоров'ям, розвіємо основні міфи, пов'язані з питною водою.

ПЕТ пляшки не виділяють шкідливі речовини

Компанія АкваСвіт в своєму виробництві використовує тільки високоякісну тару для розливу води - такі бутлі не виділяють небезпечних токсичних речовин і підходять для тривалого зберігання Н2О. Якість сировини, що використовує наша компанія, підтверджено лабораторними дослідженнями.

До того ж великі ПЕТ пляшки зручні і в транспортуванні і зберіганні. Також собівартість такої упаковки в рази нижче, ніж скляної тари, що дозволяє формувати доступну цінову політику для всіх клієнтів нашої компанії.

Склад бутильованої води відрізняється від водопровідної!

Напевно вам доводилося чути таке твердження скептиків: «Всі вони розливають воду з однієї бочки». Однак це зовсім не відповідає дійсності! На спеціалізованих підприємствах, які займаються розливом і доставкою Н2О, вся продукція проходить кілька етапів обробки:

Забір води здійснюється з свердловин - така вода має природний мінеральний склад і ідеально підійде для щоденного вживання та приготування напоїв та їжі.

Ознайомитися з асортиментом нашої компанії ви зможете тут. Ми пропонуємо найкращі умови для замовлення і забезпечуємо швидку доставку води в Києві - додому або в офіс.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А