Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
044 500-12-12
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
096 160-12-12
050 176-12-12
063 118-12-12
...

Фільтри-глечики для води - їх особливості та характеристики

Ні для кого не секрет, що водопровідна вода зовсім не відповідає тим вимогам щодо якості та безпеки, яким повинна відповідати питна вода. Тому багато мешканців квартирних будинків шукають альтернативу, доглядаючи фільтри води. Про них, а точніше про фільтр типу глека, сьогодні і буде ця стаття.

Головна перевага фільтрів-глечиків - практичність. Девайс не потрібно приєднувати до крана, що дозволяє використовувати його як вдома, так і в офісі або навіть на дачі. Фільтри-глечики мають спеціальну бактерицидну добавку, необхідну для знешкодження води за містом.

Популярні моделі девайсів відрізняються між собою своїм зовнішнім виглядом, обсягом і кольоровою гамою пластикових елементів.

Характеристики фільтрів глеків для води

Фільтри-глечики відносяться до водоочисників наливного типу. Використовують їх для знешкодження водопровідної води. Дані системи дуже прості і зручні у використанні, а завдяки своїй автономності та ергономіки, вони не займають багато місця на кухні і не вимагають професійної установки.

Виробники глечиків пропонують два види пристроїв: з електронним і механічним індикатором, що вказує на необхідність заміни картриджа.

Глечики водоочисники відрізняються доступною вартістю і високою популярністю серед покупців. Ще однин плюс цих пристроїв в тому, що вони дозволяють зберігати резервні обсяги води, яку можна вживати в разі відсутності водопостачання. Очищення рідини відбувається за рахунок змінних фільтруючих елементів - картриджів. У їх складі, як правило, міститься активоване вугілля і іонно-обмінна смола. Під час експлуатації фільтру дуже важливо своєчасно проводити заміну картриджів, інакше вони можуть призвести до ще більшого забруднення води. Також потрібно стежити, щоб картриджі не пересихали.

Метод фільтрації

Принцип фільтрації в глечику гранично простий - девайс розділений на дві частини. У верхній відсік заливається вода, яку потрібно очистити. Вона проходить через картридж і в нижньому відсіку вже накопичується чиста Н2О. За допомогою такого водоочищувача можна усунути механічні домішки, хлор і частки важких металів.

Використання фільтрів-глеків частково дозволяє розв'язати проблему якості Н2О. Однак, щоб бути впевненим в тому, що ви п'єте, ми рекомендуємо замовити доставку води в Києві на нашому сайті.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
044 500-12-12
  • 044 338 - 12 - 12
  • 050 176 - 12 - 12
  • 096 160 - 12 - 12
  • 063 118 - 12 - 12
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А