Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
044 500-12-12
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
096 160-12-12
050 176-12-12
063 118-12-12
...

Цікаві факти і міфи про Океан

Ви вже могли прочитати на сторінках нашого блогу цікаву інформацію про те, чому вода в океані блакитна. Сьогодні ж ви дізнаєтеся ще кілька секретів великої води. Ми підібрали для вас декілька питань і кілька відповідей на найцікавіші теми про океан.

Що таке «мертва вода» і чому в ній застряють кораблі?

Це може статися в тих районах, де тонкий поверхневий шар води має меншу щільність, ніж нижні шари. Такі умови склалися в водах Арктики, а також в місцях інтенсивного річкового стоку.

Суднові гвинти будуть перевитрачати свою енергію обертання на запобігання водного опору в таких ділянках. І це замість того, щоб направляти цю енергію в потрібному напрямку - для руху судна. Збільшення швидкості гвинтів призводить до одного результату - зупинці судна. Ось чому в такій воді застряють кораблі.

Кожна сьома хвиля в океані вище попередніх

Цей міф породили любителі серфінгу, які відзначили, що час від часу на берег накочуються більші хвилі. Таке явище виникає, коли кілька гребенів з двох різних хвильових систем з'єднуються. Однак це явище не має регулярності. Тому ніяких підстав немає говорити, що кожна сьома хвиля вище шести попередніх.

Кіт випускає фонтани води або повітря?

Прийнято вважати, що найбільші ссавці в світі випускають з дихальних шляхів не воду, а клуби повітря. І це дійсно так. Повітря кит випускає під дуже великим тиском, в результаті чого він конденсується на водяну пару. Виглядає це як фонтанчик води.

Чому кальмари й восьминоги випускають чорнило

Відповідь дуже проста - для захисту. В хмарі чорнильної завіси вони ховаються від небезпеки. Також це прекрасний спосіб направити хижака по помилковому сліду.

В океані стільки золота, що його запасів вистачить, щоб перетворити кожну людину на Землі на мільйонера.

Дійсно, в воді міститься стільки золота, що якщо його «витягнути» з резервів Світового океану, то кожен з нас міг би стати мільйонером. Однак не поспішайте радіти. Якщо така технологія добування дорогоцінного металу буде розроблена, то воно вже не матиме таку вартість, а просто знеціниться.

Ще більше інформації про якісну питну воду, її значення для життя людини, цікавих фактів і секретів Н2О ви зможете знайти на нашому сайті. Тут же ви також зможете оформити доставку води в Києві додому або в офіс.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
044 500-12-12
  • 044 338 - 12 - 12
  • 050 176 - 12 - 12
  • 096 160 - 12 - 12
  • 063 118 - 12 - 12
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А