Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...

Фільтри для води: як правильно вибрати обладнання

Сьогодні все більше людей шукають альтернативу водопровідній воді - замовляючи доставку питної води додому або встановлюючи сучасні очисні фільтри. Про те, як вибрати дане обладнання, і буде ця стаття.

В першу чергу слід визначитися - від чого ви будете очищати Н2О. У воді може бути підвищений вміст хлору, заліза, нітратів, солей, вірусів і бактерій, від яких безпосередньо залежить її якість. Тому, перед придбанням очисного фільтра, потрібно провести лабораторний аналіз рідини, щоб напевно знати, з якими незримими «ворогами» доведеться мати справу.

Не менш важливим критерієм вибору очисного фільтра є і загальний обсяг води, яку ви плануєте піддавати очищенню. Саме від цього показника буде залежати, якої потужності і продуктивності вам буде потрібно устаткування. Так, наприклад, для приготування їжі на одну людину в середньому щодня потрібно не менше 30 літрів води. А в цілому, для задоволення всіх побутових потреб, середньостатистична людина витрачає близько 150-200 літрів.

Ще один фактор, що визначає майбутню покупку фільтру - тип очищення Н2О. На сучасному ринку водоочисного обладнання представлені як моделі фільтрів усувають механічні домішки, так і моделі, які підходять для очищення води від бактеріальних частинок. Найбільш ефективні фільтри, які мають діаметр пір мембрани не більше 0.45 мкм.

Одним з найбільш популярних видів фільтрів для води є обладнання, що працює за технологією абсорбції небезпечних хімічних речовин, що містяться в Н2О. У таких пристроях в якості сорбенту використовують, як правило, активоване вугілля або інший матеріал, який має схожу пористу структуру. Однак у вугільних фільтрів є і істотний недолік - з часом він стає потенційним джерелом бактерій. Для запобігання подібної ситуації вугільні частинки попередньо покривають іонами срібла або йоду.

Як бачите, вибір правильного фільтра для води вимагає серйозного підходу і консультацій експертів. Набагато раціональніше замовляти доставку води в Києві на сайті компанії АкваСвіт і завжди мати під рукою джерело чистої і якісно Н2О, що не вимагає попереднього очищення.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А