Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 20:00
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
...

Боржомі 130 років - історія відомої на весь світ мінеральної води

Наближаються новорічні свята, а це значить, що продажі відомої на весь мінералки Боржомі зростуть у кілька разів. Адже вже багато років поспіль ця вода «повертає до життя» навіть після самих веселих вечірок мільйони людей по всьому світу.

Боржомі сьогодні - це не просто мінеральна вода з унікальними властивостями і смаковими якостями, це популярний бренд з рекордними продажами. Ви тільки уявіть, щорічно в світі реалізують 400 мільйонів пляшок цієї води.

З чого ж почалася дивовижна історія бренду? Унікальні джерела мінеральної води Боржомі були виявлені ще понад 1000 років тому. Свідчення цього кам'яні ванни, знайдені археологами на початку минулого століття. Передбачається, що в ті часи воду з джерела використовували не для пиття, а для купання. Згодом ці джерела були надовго забуті і занедбані аж до 1829 року, коли в Боржомі був розквартирований Херсонський гренадерський полк.

Виявили джерело солдати абсолютно випадково - його розчистили і використовували в якості питної води для всього полку. Варто відзначити, що військові прийшли в повний захват від смакових якостей води, та настільки, що джерело наказали обнести камінням. Незабаром біля нього навіть побудували невеликий будиночок - для полковника, який знайшов його.

Проби мінеральної води Боржомі були взяті на дослідження полковим лікарем Аміровим - їх відправили на перевірку в Москву і Петербург.

Вже в 1850 році в Боржомі розбили Парк мінеральних вод, а чотири роки по тому почали будівництво першого заводу з розливу мінеральної води. Вже до кінця 19 століття свою діяльність почав перший завод по розливу Боржомі в скляні пляшки. Причому ємності видували вручну аж до 1950 року.

Що стосується обсягів продажів мінеральної води, то вони росли в геометричній прогресії. Якщо в 1854 році, з моменту перших продажів напою, було реалізовано 1350 пляшок мінералки, то вже в 1905 році ця кількість перевищила 320 тисяч. Ще через 7 років обсяг продажів Боржомі досяг 9 мільйонів пляшок на рік.

В кінці 90-х років минулого століття виробництво Боржомі різко скоротилося - з-за економічної кризи в Грузії. Однак в 1995 році бренд пережив «друге народження» і сьогодні обсяги продажів напою б'є всі рекорди - придбати пляшку Боржомі можна більш ніж в 40 країнах світу.

Звичайно ж, споживання Боржомі, яким би корисним не була мінеральна вода, не може замінити споживання звичайної природної питної Н2О. Замовити доставку води в Києві ви зможете на сайті компанії АкваСвіт.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А