Увага! У зв'язку з карантином в нас змінився графік роботи та доставки води. Детальніше
Заказ на сайті цілодобово
Замовити
Щодня з 8:00 до 18:00
044 500-12-12
багатоканальний
 
Оформлення замовлення
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
и наш менеджер зв'яжеться ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваші дані в безпеці
і не будуть передані третім особам
096 160-12-12
050 176-12-12
063 118-12-12
...

Бактерії та віруси в воді: чим небезпечна звичайна вода?

Ми неодноразово писали про те, що вода з неперевіреного джерела або брудного водоймища може нести потенційну загрозу вашому здоров'ю. Адже не виключено, що в них можуть «ховатися» небезпечні віруси і бактерії, які є збудниками серйозних захворювань. Давайте ж детальніше дізнаємося про незримих ворогів, що містяться у воді, отруюючи її і роблячи небезпечною.

Віруси в воді

Найбільш небезпечним вірусом, який може бути присутнім у воді, є збудник вірус Гепатиту А. Саме через рідину в більшості випадків і передається однойменне захворювання, яке щорічно вражає понад 1 мільйон людей в світі. Першими від гепатиту страждають печінка та селезінка. Уражені вірусом вони збільшуються в розмірі, порушується їх нормальна робота. Головними симптомами гепатиту є підвищена температура тіла, зміна в кольору сечі (вона стає темною), біль в м'язах і загальна слабкість.

Одним з найбільш простих способів боротьби з вірусом Гепатиту А в воді вважається використання обратноосмотічних або мембранних фільтрів.

Ще один поширений «водний» вірус - аденовірус. Свою назву він отримав через місця локалізації після потрапляння в організм. Цей вірус вражає аденоїди і провокує гострі інфекції дихальних шляхів. Що найголовніше, заразитися цим вірусом можна і в процесі простого умивання. Справитися з аденовирусом під силу тільки сучасної магістральної очищення водопровідної води.

Не менш небезпечним є і ротавірус, який в народі називають «кишковим грипом». У групі ризику - маленькі діти. Ураження ротавирусом проявляється високою температурою, блювотою, болями в животі і т.д. Запобігти попаданню вірусу в воду дозволить використання спеціальних мембранних фільтрів.

Бактерії в воді

Нерідко в неочищеної Н2О може бути присутнім сальмонела - бактерія, яка є збудником кишкових інфекцій. Симптоми зараження: біль в області живота, нудота і блювота, підвищена температура тіла, прискорене серцебиття. Щоб знешкодити воду від сальмонели, можна використовувати метод ультрафіолетового знезараження води або кип'ятіння.

Шигелла - бактерія, яка при попаданні в організм провокує таке захворювання як дизентерія. Симптоми зараження вкрай схожі з зараженням сальмонелою. Для боротьби з шигеллой використовуються сучасні очисні фільтри або кип'ятіння.

Як бачите, наявність вірусів і бактерій у воді складно передбачити. Щоб не ризикувати своїм здоров'ям, рекомендуємо замовити доставку питної води в Києві на сайті компанії АкваСвіт.

Повернутися до переліку публікацій
Наші магазини на карті Києва:
Режим роботи наших магазинів - щодня з 8:00 до 21:00, обід з 13:30 до 14:00
Є ПИТАННЯ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
044 500-12-12
  • 044 338 - 12 - 12
  • 050 176 - 12 - 12
  • 096 160 - 12 - 12
  • 063 118 - 12 - 12
  • Адреси магазинів в Києві:
  • вул. Братиславська 14-Б
  • вул. Мате Залки 8
  • вул. Маяковського 66-А